ВЕРТИКАЛЬНА ІНТЕГРАЦІЯ БІЗНЕСУ

ВЕРТИКАЛЬНА ІНТЕГРАЦІЯ БІЗНЕСУ

Місія та цінності

Наша місія - покращувати якість життя населення Землі, надаючи споживачам недорогі, екологічно чисті та безпечні яйця і яєчні продукти.

Дотримання основних цінностей сприяє реалізації місії:

ВІДКРИТІСТЬ

Будучи публічною і соціально відповідальною Компанією, ми ведемо бізнес відкрито. Важлива інформація про Компанію доступна нашим акціонерам, співробітникам, партнерам і всім зацікавленим сторонам.

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Ми працюємо ефективно і постійно вдосконалюємо процеси і методи роботи, щоб вести стійкий бізнес і збільшувати акціонерну вартість нашої Компанії.

ІННОВАЦІЇ

Ми живемо в динамічному і мінливому світі, тому для збільшення ефктивності, ми використовуємо інноваційні технології та встановлюємо найсучасніше обладнання на наших підприємствах.

СТІЙКІСТЬ

Ми ведемо стійкий бізнес, так як впровадження інновацій, контроль якості, підвищення ефективності та безпеки дозволяють нам збільшувати акціонерну вартість Компанії.

ЯКІСТЬ

Ми виробляємо продукцію високої якості. У той час як інші наші конкурентні переваги допомагають нам залучати клієнтів, саме якість нашої продукції, допомагає нам їх утримувати.

БЕЗПЕКА

Ми використовуємо широкий спектр заходів щодо забезпечення біобезпеки, щоб наша діяльність була безпечною для наших співробітників, споживачів і навколишнього середовища.

ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

Ми завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання.